Een stijging met 1,5°C of 2°C?

Ian Fry, de hoofdonderhandelaar van Tuvalu, een kleine eilandstaat in de Stille Oceaan, pleitte zaterdagochtend tijdens de plenaire vergadering van de klimaattop in Kopenhagen voor een beperkte temperatuurstijging tot 1,5°C. ‘Het lot van mijn land ligt in uw handen’.
  • Creative Commons-licentie by Greenweek2009 Professor Jean-Pascal Van Ypersele Creative Commons-licentie by Greenweek2009
Professor Jean-Pascal Van Ypersele (UCL), ondervoorzitter van het Intergouvernementeel Panel voor Klimaatverandering van de Verenigde Naties (IPCC), schrijft op zijn weblog dat hij erg geëmotioneerd was door de oproep van Fry, en zoekt in de wetenschap en IPCC-rapporten naar een antwoord op de vraag of de wereld akkoord moet gaan met een temperatuurstijging tot 2°C of dat 1,5°C een beter doel is.
Op het weblog van Van Ypersele lees je het volledige antwoord op de vraag.

Maak MO* mee mogelijk.

Word proMO* net als 2840   andere lezers en maak MO* mee mogelijk. Zo blijven al onze verhalen gratis online beschikbaar voor iédereen.

Ik word proMO*    Ik doe liever een gift