Expo Mounira Al Solh: A land as big as her skin

Met haar eerste omvangrijke solotentoonstelling in Nederland bewijst Mounira Al Solh (Beiroet, 1978) dat hoop, cultuur en verhalen geen grenzen kennen.
Mounira Al Solh groeide op in het door oorlog geteisterde Libanon. Deze pijnlijk geschiedenis schemert door in haar werk dat gaat over sterk blijven en nooit opgeven. Het straalt melancholie en hoop uit, is humorvol, vrolijk en kleurrijk. Al Solh volgde haar kunstopleiding in Libanon en Nederland en woont en werkt in beide landen.
De kunst van Mounira Al Solh combineert kunsttradities uit het Midden-Oosten en Nederland. Het grote driedimensionale drieluik Flying, clapping, grooving, tasting love laat de muzikale impact op de ziel zien. De vorm van het schilderij doet denken aan het werk van de Nederlandse schilder René Daniëls waarvan meerdere werken zijn opgenomen in de Bonnefantencollectie.
Meer info: www.bonnefanten.nl/nl/tentoonstellingen/mounira-al-solh