United for Palestine - No Stage for Genocide

Op 12 mei deelt België het podium met Israël tijdens de halve finale van het Eurovisiesongfestival. Israël krijgt daarmee opnieuw een internationaal podium. Ondanks de oorlogsmisdaden, ondanks de bezetting, ondanks de genocide. Dat is voor ons onaanvaardbaar.
Op diezelde avond creëren 11.11.11, SOS Gaza, ABVV-FGTB, ACV-CSC, INTAL en Vrede vzw daarom een alternatief podium in La Madeleine in Brussel. Een avond van muziek, woord en solidariteit. Voor iedereen die weigert weg te kijken van de realiteit in Palestina, Iran en Libanon.
Met Gustaph, Daan, Zap Mama, Stef Kamil, Nai Barghouti, Noé Preszow, Geike Arnaert, Walter Verdin, Lenny Lenny (and counting!) mag je je verwachten aan heel wat straffe artiesten en stemmen die zich uitspreken voor menselijkheid. Een niet te missen avond!
Tickets & info op unitedforpalestine.be
Tegelijk lanceren we ook een petitie. Want wij weigeren toe te kijken hoe Israël een internationaal podium krijgt. Onderteken onze oproep 'Geen podium voor genocide' op dezelfde pagina.
Dinsdag 12 mei - 19u
La Madeleine, op 2 minuten wandelen van station Brussel-Centraal
Tickets: normale toegang 15 euro, steuntickets voor 25 en 35 euro